دانشجویان برخلاف عده‌ای واقعیت را بدون ترس بیان می کنند/ مردم تا رسیدگی مسئولین به مشکل موسسه مالی ولی عصر صبور باشند

[ad_1]

امام جمعه بخش گلستان:

امام جمعه بخش گلستان گفت: شهروندان باید صبر کنند، تا مسئولین به مشکلات به وجود آمده در رابطه با موسسه مالی ولی عصر (عج) رسیدگی کنند، و به شایعات توجه نکنند.

شناسهٔ خبر: 51609

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه های نماز جمعه خود در ارتباط با ارزش حیا در اسلام، گفت: تماشای فیلم های مستهجن و سریال های ماهواره ای سبب از بین رفتن حیا در بین افراد می شود، و باید به این موضوع توجه ویژه داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی در حال پایین آوردن ارزش‌های بانوان در جامعه هستند، اظهار داشت: در تهران برخی از بانوان به عنوال مدل لباس فعالیت می کنند، و ماهیانه مبلغی را دریافت می کنند تا با این لباس‌ها در خیابان‌ها حضور پیدا کنند، که این امر ارزش زن را در جامعه زیر سئوال می برد، زن‌ها و دختران ما باید در رعایت حجاب و حفظ حیا از حضرت معصومه (س) الگو بگیرند‌.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی همچنین فرهنگ نماز جماعت در بین برادران سنی را تحسین کرد، و تصریح کرد: فرهنگ خواندن نماز جماعت به شکلی در بین اهل سنت پرورش یافته است، که خواندن نماز فرادا را برای خود عیب می دانند، و ما نیز باید در این زمینه از آن‌ها الگو بگیریم.

وی در رابطه با مشکلات به وجود آمده درباره موسسه مالی ولی عصر (عج)، اذعان داشت: من شخصاً به فرمانداری رفتم و در رابطه با موضوع حرف زدم، و از شهروندان می خواهم صبر کنند تا مسئولین به موضوع رسیدگی کنند، و از بزرگ کردن مشکل و شایعه‌سازی خودداری نمایند.

امام جمعه بخش گلستان توطئه های آمریکا علیه ایران در طول تاریخ را محکوم کرد، و تبیین کرد: ما بارها از آمریکا سیلی خوردیم و رهبر معظم انقلاب در بحث برجام بارها این موضوع را گوش زد فرمودند، که به این افراد نمی توان اعتماد کرد، اما برخی مسئولین توجه نکردند و نتیجه‌اش را هم دیدیم.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان اشاره کرد، و بیان داشت: جوان برخلاف عده‌ای واقعیت را می گوید و از تذکر دادن به مسئولین و افرادی که ددچار اشتباه می شوند، واهمه‌ای ندارد، همانگونه که عده‌ای از دانشجویان به رئیس جمهور و برادر او در رابطه با اشتباهاتشان تذکر دادند، دانشجویان ما آماده به کار و فهیم بوده و می توانند بر روی خانواده و جامعه خود تاثیر بگذارند.

صفایی در پایان باتوجه به مسئله حج و اعزام حجاج، خاطرنشان کرد: الحمدالله امسال مقرر شده است تا زائرین به حج بروند، اما برخی در این باره هم به خود با ادا نکردن وظایف دینی خود و هم به من با سپردن امور حج خود به روحانیون دیگر ظلم می کنند، درحالی که می بایست این امور را با امام جمعه شهر خود هماهنگ کنند.

انتهای پیام/ ع

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *